קולנוע דרייב אין
אירועי חברה
IMG_1121(1)
אירועים בטבע
btr
מתחמי פעילות
אירועי חוצות
חץ
אירועי הפנינג

קולנוע דרייב אין

קולנוע דרייב אין - לא משחק ילדים

קולנוע דרייב אין והקמת המתחם דורש הרבה ידע ותכנון, בחירת הלוקיישן, בחירת המיקום של המסך, בחירת גודל המסך ביחס למס' המכוניות, גובה המסך, פריסת ההגברה ועוד המון משתנים קריטיים אנחנו סיימנו את שלב הניסוי והתהייה כבר באפריל כאשר היינו עושים מתחמי דרייב אין למקסימום של 25 מכוניות, ללקוחות פרטיים, מושבים, ומתנ"סים. כיום – אנחנו מציעים מגוון רחב של מסכים, ביום או בלילה, בכל הגדלים ומכל הסוגים

איך בוחרים מסך לקולנוע נייד ? מסכי ענק מתנפחים

אופציה מעולה לדרייב אין מסכים עצומים במחיר מעולה. מגיעים במס' גדלים, כאשר הגדול ביותר הוא 10 מ' על 7 מ' מה הקאץ'? הקרנה אך ורק מ20:00 בערב (בחודשי הקיץ) אם תרצו לעשות סרטי ילדים, יש לקחת בחשבון.

מסכי לד

האופציה האיכותית והיקרה בשירות קולנוע דרייב אין ,איכות הצפייה במסכי לד הינה צפייה בתמונה איכותית יותר, אך היתרון העיקרי של מסכי לד זו אופציית ההקרנה גם בשעות היום. כך שאם קהל היעד שלכם הוא ילדים בעיקר, אירוע באמצע היום והתקציב מאפשר – אז לחלוטין מסך לד זה מה שאתם צריכים. מה הקאץ'? מסך לד הוא לא גבוהה מספיק בכדי לאפשר צפייה מעבר לשורה הראשונה של הרכבים. בכדי להעמיד מסך לד, תצטרכו במה גבוהה מאוד – כ2 מ' גובה ושוב כמובן זה מתבטא בעלויות גבוהות. אבל כן יש לנו פתרון אידיאלי מבחינת עלויות והגבהה.

מסכי הקרנה תלויים

אופציה מעולה לשדרוג הדרייב שלך ניתן לפזר המון מסכים בשביל לתת לרכבים המון זוויות ולשפר את איכות הצפייה לשורות הרחוקות יותר\הצדדיות כמו כן – הקרנה אך ורק מ20:00 בערב (בחודשי הקיץ)

מציעים שידור sound דרך הרדיו של הרכב (אנחנו בתהליכי אישור מול רשות השידור) הגברה איכותית בפיזור רחב, למטב את חוויית ההופעה

תחום הדרייב אין מתחדש וגועש, כיום, כשמופעי התרבות היחידים שאפשר לעשות זה במתכונת של דרייב אין, צריך לעשות את זה כמו שצריך, מדוגם עם איכות צפייה, ואיכות סאונד.

אז איזה סוגי מופעים אנחנו מציעים בדרייב אין? הקלאסי והפשוט קולנוע drive in – הקרנת סרטי קולנוע הקרנת סרטים הינה האופציה הפשוטה והזולה יותר בין כל האופציות. אופציה מקסימה שיוצרת בילוי מהמם לכל המשפחה.

מופעי תרבות drive in –

לא מסובך כמו שזה נשמע! כל מה שצריך זו במה בגובה של 2 מטר, וכמות מסכים בהתאם לגודל, כמות הרכבים והלוקיישן. הותרו מהממשלה אירועי תרבות במתכונת דרייב אין של 200 מכוניות – אז איזה מופעים אפשר לעשות ואיך אפשר לשדרג את החוויה – סטאנד אפ –

סטאנד אפ מותאם דרייב צריך התאמה וגמישות של האמן, לגבש תוכנית חדשה למופע חדש, גם אם התכנים ישנים, הם צריכים להיות מועברים באופן קצת שונה, לערב את הקהל יותר. אנחנו מציעים שידור לייב על המסך העצום, עם שילוב zoom של האנשים במכוניות, בשביל הקונקשן האנושי, היחס לאנשים, לגרום להם להרגיש בתוך המופע, לרגש. הופעות חיות במתחם דרייב אין להקות, זמרים, תזמורות. עקב עניין הסאונד וחוויית ההופעה שנפגעת עקב היות האנשים במכוניות, אנו ממליצים לשלב תוכן נוסף כמו מופעי אור, אמנים מסתובבים בין המכוניות, תפאורה מתאימה ועוד. לסיכום – להקים מתחם דרייב אין, זה לא משחק ילדים!

לכל שאלה, ייעוץ, הצעת מחיר אני זמין – 054-6422385

צרו איתנו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין לפרטים ומידע נוסף חייגו 054-6422385

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!