סדנאות לילדים
אירועי חברה
6M9A9859-Edit
אירועים בטבע
IMG_20201231_190514
אירועי קונספט
IMG_20201112_215048
אירועים פרטיים
אירועי הפנינג

סדנאות לילדים

מחפשים סדנא מגניבה לילדים?


היום עם מגוון הסדנאות המשוגע שקיים לנו פה בארץ, קשה לבחור!
ישנם סדנאות מדהימות מכל הנושאים ולכל הגילאים,
אתן כמה דוגמאות על סדנאות שקיימות שאולי עוד לא שמעתם עליהם,
סדנת ג'אגלינג, סדנת בועות סבון (מקצועית), סדנת קסמים, סדנאות בישול מכל המינים, סדנאות בישול ארגנטינאי, סדנאות בבצק סוכר, סדנאות מדעים, סדנאות גלידה, סדנאות מאכלים אותנטיים, סדנאות יצירת שמן זית, סדנאות יצירת עפיפונים, סדנאות יצירה diy וקיימות עוד עשרות סוגי סדנאות מקסימות יצירתיות ומשוקעות.

אז איך תצליחו לבחור ממבחר כל כך גדול? יש מתכון פשוט.

* מנחה מוצלח
* תוכן מותאים לאופי הקבוצה
* כמות משתתפים נכונה
* מיקום ואווירה

איך בוחרים את המנחה הנכון?

מנחה שיודע להתאים את עצמו לאווירה, שזורם עם הילדים ועם זאת נשאר מקצועי לאורך כל הזמן מנחה שיצחיק וילהיב את כל המשתתפים, מנחה שהוא מקצוען בתחומו! את כל זה תוכלו לקרוא בהמלצות על אותו מנחה, ואם אין המלצות, שגם זה קורה בתחום, תדברו איתו תבקשו תמונות, תבקשו סרטונים, אפילו לדבר בטלפון עם לקוח עדכני ואפילו להגיע לסדנא אחרת שהוא מעביר באיזור, זה יותר ממקובל אז אל תתביישו J

איך בוחרים את תוכן הסדנא? האם כל תוכן מתאים?

האם כל תוכן מתאים? אני יכול להגיד לכם שכן, המשתנה היחידי הוא בהרכב הקבוצה שאליו התוכן מיועד, בשביל לבחור תוכן כדאי מאוד להכיר את הקבוצה ואת האנשים בה, מי הם? מה הם אוהבים? מה הטווח גילאים שלהם? האם יש משהו שמלהיב אותם? האם יש תחביב משותף?

כל אלו שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם, ואולי אתם כבר תגיעו בעצמכם לתוכן הרצוי שיעיף את הקבוצה לשמיים תיצור חוויה משוגעת.

אל תפחדו להביא משהו שונה! לפעמים? גם סדנת ג'אגלינג שתאתגר את כולם, ולפעמים דווקא סדנת גרפיקה ממוחשבת כל ילד עם הנחיה נכונה יכול להצליח ולקחת מהסדנאות האלו מלא לחיים, תחביבים לבית, לחוץ ואולי אפילו מקצוע בסופו של דבר.

בנוסף, כל סדנא בסופו של דבר היא שונה משלפניה, גם אצל אותו המנחה, אתם יכולים לבקש התאמות ספציפיות שתלויות באינטרסים שלכם כלפי מטרות הסדנא האם היא "רק" כיף או שהמטרה גם גיבוש? פתיחת הראש לדברים חדשים? הכרות? כל זה אתם יכולים לשתף את המנחה של הסדנא והוא יעזור לכם לשלב את כל הערכים שאתם רוצים להעביר.

צרו איתנו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין לפרטים ומידע נוסף חייגו 054-6422385

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!