מופעים והצגות לילדים כחלק מהשגרה הקהילתית אצלכם בעיר

מופעים והצגות מכניסים את הילדים לעולם אחר, עולם הפנטזיה והדמיון, מאפשר להם להחשף לתכנים חינוכיים ודמויות שיוכלו הילדים להזדהות ולרצות להיות כמותם, מופעים והצגות ילדים לא רק “מעבירים את הזמן” עם המופע הנכון בזמן הנכון, הילד ילמד דרכן המון דברים, מהסטוריה, תנ”ך, קבלת האחר ועד אידיאלים לחיים.

מופעים והצגות לילדים:

מופעים והצגות לילדים אינם מתאימים רק לחגים, ולתאטרונים ענקיים, מופעים והצגות לילדים יכולים להגיע עד אליכם למתחם הקהילתי, הן במסגרת של אירוע או חג והן במסגרת של פעילות קהילתית קבועה.

בניגוד למה שהרבה גופים ציבוריים כמו מתנ”סים, ועדי תרבות ומחלקות תרבות, אין זה חייב להיות הוצאה גדולה מהתקציב הציבורי ואין שום בושה בלבקש השתתפות צנועה מהמשתתפים שיכולה לכסות את כל העלויות ואפילו להניב רווח שישמש לפעילויות הבאות.

עם שוק כל כך רווי בהצגות ומופעי ילדים איך בכלל בוחרים?

גיל הילדים:
לגבי הגילאים – תתייעצו תתייעצו תתייעצו אם זה עם האמנים, האמרגנים אם זה מהמלצות אבל ההצגה\ מופע חייבים להיות מותאמי גיל, ולא תמיד תוכלו לצפות את זה! לדוגמא: מופע קסמים לילדים? לא מתחת לגיל 4 הם פשוט לא יבינו!

מיקום ההצגה:
המיקום הוא חלק מאוד מאוד חשוב, ולווא דווקא מבחינת תנאים אידיאליים לקיום מופע או הצגה, לפעמים? עדיף להתייחס לנוחות ההורים מאשר הילדים, כי הילדים? הם יהנו ככה או ככה אבל ההורים כנראה לא יגיעו אם זה לא יהיה קרוב, נוח ויהיה להם כיף. לכן חשוב מאוד לזכור שאומנם אנחנו מזמינים הצגת ילדים אבל ההורים גם נמצאים, והם אלו שיוזמים את ההגעה, אז כדאי לתת להם חוויה גם כן, בין אם זה פופים וכריות נוחות ואפילו איזו פינת קפה נחמדה.

בחירת הצגה על פי לוח שנה: הכי כדאי, להתאים את תכני ההצגה עם הלוח שנה העיברי והלועזי בוזמנית, לא חייבים לציין רק את חגי ישראל, אפשר לציין גם חגים בינלאומיים כמו יום הילד, יום האישה, יום המשפחה ואפילו את יום הפנקייק!

לסיכום: היום עם המגוון המשוגע של תכנים המציע לנו השוק, יותר קל לנו להביא תכנים איכותיים שיתאימו לקהילה שלנו מכל הבחינות, אז רק תעקבו אחרי הטיפים האלו ותהיה לכם הצלחה מסחררת.

אטרקציות לאירועי הפנינג:

אירוע במתכונת הפנינג – אירוע במתכונת הפנינג הינו אירוע רב משתתפים עם אטרקציות מרובות אשר מקנות לילדים מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות, רגועות, פעילות ואקסטרים.

בחירת האטרקציות לאירוע הינו גורם מכריע להצלחת האירוע. ולכן אנחנו נפרט על כל אטרקציה ונייעץ לפני כל אירוע.

לפני הכל אני ממליץ להרים טלפון, ואני מבטיח שאנחנו ניתן לכם שירות, נסביר ונעזור לכם להפיק את אירוע חלומותיכם 054-6422385

אם אתם מעדיפים לקרוא – אז הכנו לכם כמה טיפים בבחירת אטרקציה

ישנם כמה משתנים אשר חייבים להתייחס אליהם בבחירת אטרקציות לאירועים

o מספר האנשים באירוע
o טווח הגילאים באירוע
o אופי האירוע
o אופי האוכלוסיה המגיעה לאירוע
o אורך האירוע
o מיקום האירוע

לאחר שסיכמתם לעצמכם את הנתונים האלו, עכשיו אתם יכולים להתחיל לבחור את האטרקציות לאירועים שיתאימו לכם לאירוע.

עכשיו כשבחרתם אטרקציה מדהימה לאירוע שלכם יש כמה נתונים שאתם חייבים לדעת.

o לאיזה גילאים מתאימה האטרקציה?
o כמה אנשים יכולים לשחק בה תוך כדי?
o איזה גודל היא תופסת?
o מתאימה לדשא או לאספלט? בחוץ או בפנים?
o צריך נקודת חשמל? גנרטור?