Facebook

שעות

18:30 - 9:00

דמויות שטח פסלים חיים
אירועי חברה
6M9A9859-Edit
אירועים בטבע
IMG_20201231_190514
אירועי קונספט
IMG_20201112_215048
אירועים פרטיים
אירועי הפנינג

דמויות שטח פסלים חיים

עולם הדמיון לא פעם מעניק דלת סתריםמאפשר ליהנות מאפשרויות לא הגיוניות, להאמין בטוב, להפתיע בעוד יום שגרתי, להעלות חיוך ובעיקר להתחבר לאותו ילד קטן שעדיין חבוי בכול אחד מאתנו, ועל כן אין זה מפתיע שסרטים מצוירים מאוד אהובים, אך פה אנו אומרים שאין צורך להשאיר את עולם הדמיון רק במסך, אלא ניתן להטמיע אותו ביננו ואף לאפשר לו להוביל לגבהים חדשים מגוון אירועים, כי לצד העובדה שעיצוב אירועים מאוד חשוב, נציין שניתן להשקיע הרבה ומעבר לצמחייה, בדים, קישוטים ודגלונים. כיצד? ניתן להעשיר את האירוע עם פסלים חיים, כאלו שבהחלט יעניקו לאירוע חיים משל עצמו.  

מהן דמויות שטח?

דמויות שטח הם בעצם שחקנים ואנשי יצירה, כאלו שיודעים לייצר אינטראקציה ייחודית עם הקהל – מייצרים מיצג אומנותי מדהים ביופיו, כאשר לעומת שחקנים רגילים, פה אין מדובר בהופעה שלמה שבה יש מלל, במה ומערכות, אלא אותן דמויות שטח הן די סטטיות ומה שמייצר עניין טמון בתנועות הזעירות, בתלבושות המרהיבות ובמחוות הרגישות כלפי הקהל. 

מהי תפאורה של פסלים חיים?

ציינו תלבושות ופה נחדד שבעוד שלשחקן יש במה ותפאורה מלאה, הרי שפסלים חיים הם אולי חסרי במה, אך המרחב הכללי שבו נמצאים האורחים מהווה עבורם במה ענקית, וגם אם הפסלים החיים מתמקדים בנקודה ואינם מרבים לנוע, הם עדיין מאוד מרשימים והופכים את כל האזור להיות הרבה יותר מיוחד. כמו כן, אומנם אין לפסלים חיים תפאורה קבועה, אך התלבושות שהם עוטים מהוות עולם ומלואו – מדובר בהיצע עשיר בפרטים מרהיבים ומיוחדיםכך שהתלבושות הן יצירת אומנות לכל דבר, כזו שמייצרת עניין רב.  

תרומתם של פסלים חיים באירועים

פסלים חיים הם פסל לכל דבר, רק שפה הפסל מולבש על גבי השחקן, ועל כן הפסל אינו מסתפק בשילוב תנועות, אלא זוכים להתאים את נראות הפסל לכל אירוע רצוי, כך שאם לצורך הדוגמה יש חתונה והקונספט הוא שדונים ופיות, הרי שניתן לשלב בין האורחים פסלים חיים, כאלו שלא רק נראים כמו שדונים אמתיים, אלא שהם גם מתערבבים בקהל והופכים את כל האירוע להרבה יותר מושקע, מרשים, יצירתי ועלילתי. 

אלו דמויות שטח קיימות?

עולם הפסלים חיים הוא עולם עשיר שלא חסרות בו דמויות, וכל היופי שתמיד ניתן להתאים את הקונספט הרצוי לאותן דמויות שטח, ופה נציין שבין היתר קיימות דמויות שאינן רק נראות נהדר, מציתות את הדמיון ומעלות חיוך, אלא הן גם עושות ג'אגלינג, מנגנותרוקדותעושות פרצופים מצחיקים וכדומה. מכאן שיש שמזמינים פסלים חיים בכדי להחיות ארוחות חג שבהן מבקשים להציג לילדים כיצד פעם נראו בני ישראל, יש שמזמינים פסלים חיים בכדי להוסיף עניין ולמשוך אורחים נוספים למגוון ירידים, תערוכות ואתרי נופשיש שמזמינים פסלים חיים בכדי להרשים את אורחי הבר מצווה עם אטרקציה שתמיד כיף להצטלם עמה וכדומה.  

טיפ חשוב עבור בחירת פסל חי

מכאן שאם רוצים לקחת את האירוע שלכם לגבהים חדשים, להרשים את האורחים, לגרום לאנשים ליהנות מנגיעה תרבותית, לשחק על הגבול שבין מציאות לדמיון, להפוך את האירוע לכזה שלא יישכחו ואם מחפשים אלמנט עיצובי שניתן להתאים באופן מלא לקונספט של האירוע, הרי שבהחלט שווה לברר אודות פסלים חיים. טיפ שלנו? עברו על ההיצע ואז בחזרה על מהות האירוע שעומד על הפרק, ותוך כדי תבינו מה רוצים לחדד ואלו תוספות חשובות. מנקודה זו תשאירו לנו להפוך את האירוע שלכם לאיכותי, ייחודי ומרהיב ביופיו – לאירוע שהאורחים שלכם לא ימהרו לשכוח. 

צרו איתנו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין לפרטים ומידע נוסף חייגו 054-6422385

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!