שעות

18:30 - 9:00

איפור פול מון
אירועי חברה
6M9A9859-Edit
אירועי חנוכה
IMG_20201231_190514
אירועי קונספט
WhatsApp Image 2021-11-28 at 21.13.34 (1)
אירועי פורים
אירועי הפנינג

איפור פול מון

פול מון זה צבעים, אורות זוהרים, אנשים זרחניים והרבה מוזיקה. האיפור המרהיב מעניק לכל משתתף מראה ייחודי כך שלא יהיה מוגזם לומר שהאיפור במסיבת הפול מון הוא המאפיין הבולט ביותר במסיבה, הוא מעניק את ההשראה התאילנדית לכל אורך המסיבה.   

את האיפור עצמו ניתן לבצע במספר דרכים, כאשר על פי רוב מביאים מאפרת מקצועית לאורחים, שתצבע אותם בשלל גווני הקשת לשביעות רצונם המלאה. 

בשורות הבאות ערכנו לכם הכרות עם צורות האיפור הקיימות, למה אתם אמורים לצפות, ומה כדאי לדעת לפני. 

איפור פול מון – מבט מבפנים: 

אביזרי איפור לפול מון מצויים בכל חנות לאביזרי מסיבות ואירועים. אולם, חשוב להבחין בין ערכות איפור מקצועיות בהם הצבעים זורחים על ידי תאורה אולטרה סגולית, לבין אביזרים הזוהרים בחושך כדוגמת זרחנים, מדבקות וקעקועים.  

האביזרים הללו יכולים להוות תוספת נחמדה למסיבה, אך מובן שמסיבת פול מון אמיתית מורכבת מהאיפור והתאורה המיוחדת.  

האיפור הזרחני הוא לא פחות מאשר עולם שלם של יצירתיות ואמנות מרהיבה. מאפרת מוכשרת יכולה ליצור ציורי גוף פול מון יפהפיים שקשה להתנתק מהם גם לאחר שהמסיבה נגמרה. עם זאת, במסיבה כמו במסיבה חשוב לרצות את כולם, השקעה במספר ציורים מרהיבים עשויה לבוא על חשבון אחרים.  

 

איפור לכל המשתתפים – האם זה אפשרי? 

בעיית הכמות בציורי פול מון מצויה מאוד במסיבות פול מון והיא ניתנת לפתרון בכמה דרכים. אם אתם רוצים שכל אורח יוכל לבחור בכל ציור גוף שעולה בדעתו, מומלץ לברר מראש אצל המאפרת, מה המספר המדויק שהיא יכולה להספיק באירוע ולהזמין בהתאם מאפרות נוספות.  

אפשרות אחרת היא; לוותר על ציורי פול מון מושקעים ולהשתמש בקישוטים. חשוב להדגיש, בחירה בקישוטים אינה בחירה פחות טובה, התוצאות הינן מרהיבות גם בקישוטי גוף, הרווח היחיד בבחירה הזו הוא הזמן שלוקח האיפור לכל אורח.  

פתרון נוסף המיועד בעיקר לאירועים מרובי משתתפים הוא; שימוש בתבניות מוכנות. לכל מאפרת מקצועית יש סל תבניות לכל צרה שלא תבוא, התבניות מיועדות למקרים בהם הביקוש לאיפור עולה ומספר המשתתפים במסיבה גדול.  

ישנם תבניות עם דמויות נושא לילדים, ציורי גרפיטי, פרפרים, כוכבים, פרחים וכמעט כל בקשה אפשרית תענה – על ידי תבנית ייעודית. ניתן ליצור את הצורות בצבע אחיד או לחילופין להשתמש בכל הצבעים יחד.  

התוצאה לא פחות טובה והילדים יהיו בהחלט מרוצים מהדמויות האהובות עליהם הזוהרות בחושך. 

רעיון נוסף שניתן להשתמש בו הוא, לקנות מראש ערכת קעקועים בצבעי מים, היוצרים את אותו אפקט של האיפור על ידי התאורה. הדבקת הקעקועים פשוטה ואינה מצריכה את עזרת המאפרת, כך בנוסף לאיפור תוכלו לחלק קעקועים זוהרים נוספים לכל דורש. 

איפור פול מון – 2 דברים שכדאי לזכור: 

גובה המחירים לאיפור פול מון נובעים מעלויות החומרים האיכותיים, ומהעבודה עצמה כמובן. לכן, אם אתם מעוניינים באיפורים מלאים הכוללים כיסוי שטחים רחבים כמו ידיים, פנים, גב ועוד, סביר להניח, שהמחירים יהיו גבוהים יותר מהבחירה באיפור קישוטים או תבניות מוכנות, בשל השימוש בחומר נוסף לאיפור.
לפני שאתם סוגרים עם המאפרת, כדאי לבקש תמונות מאירועים אחרים, לבחון את סגנון האיפור, ולוודא שזה מה שאתם רוצים באירוע שלכם. באומנות כמו באומנות ישנם סגנונות רבים שלא תוכלו לשנות, לאחר הבחירה במאפרת.

לסיום, אם אתם חושבים על מסיבת פול מון, איפור מקצועי ואוירה אותנטית, נשמח לסייע לכם לחגוג את מסיבת הפול מון שלכם בדיוק כמו בתאילנד על החוף, עם איפורים מרהיבים, תאורה מתאימה, והמון מוזיקה מקפיצה.  

צרו איתנו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין לפרטים ומידע נוסף חייגו 054-6422385

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!