שעות

18:30 - 9:00

אטרקציות לאירועי חברה
אירועי חברה
6M9A9859-Edit
אירועי חנוכה
IMG_20201231_190514
אירועי קונספט
WhatsApp Image 2021-11-28 at 21.13.34 (1)
אירועי פורים
אירועי הפנינג

אטרקציות לאירועי חברה

 

אירועי חברה הפכו בשנים האחרונות לדבר שבשגרה. אנו רואים עסקים קטנים, בינוניים לצד חברות הייטק אשר מקיימים מסורת שנתית של אירועי חברה. כל חברה רוצה לקחת את האירוע צעד אחד קדימה ואין דרך טובה יותר מאטרקציות איכותיות המיועדות לאנשי החברה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנו פה בשביל לעשות לכם מעט סדר.

האם ניתן לערוך אטרקציות לאירועי חברה בהתאמה אישית?

בעלי עסקים רבים תוהים האם ניתן לערוך אטרקציות לאירועי חברה בהתאמה אישית או שמא עליהם לבחור מתוך קטלוג שאופיין מראש. הלכה למעשה אנו למדים כי אירוע חברה של חברה אחת יהיה שונה בצורה משמעותית מן אירוע חברה של חברה שניה – לכן קיים הצורך לערוך אטרקציות לאירועי חברה בהתאמה אישית.

חברה המתמחה בתחום תדע לאפיין את הצרכים הפונקציונאליים, העיצוביים והתקציביים שלכם, לאפיין את עובדי החברה ואת ילדיהם(בהנחה והם ישתתפו) ולתת מענה מקיף לצד מעטפת מלאה בכל הקשור לבחירת אטרקציות לאירועי חברה.

לא אטרקציה – מפיקים תוכן איכותי

כאשר אנחנו מדברים על אטרקציות לאירועי חברה אנו מדברים על משימה לכל דבר ועניין. אין מדובר רק באטרקציה אלא בהפקת תוכן איכותי של ממש לצד יצירת קונספט וסיפור מלא לעובדי החברה. אנו רואים כי אטרקציות לאירועי חברה טומנים בחובם לא מעט אתגרים, לרבות: בחירת תפאורה מתאימה, אוכל, מיקום, הפעלות ואטרקציות אשר מותאמות אל העובדים שלנו ולא ישעממו אותם גם לאחר מספר שעות.

חברתנו מתמחה במלאכת אטרקציות לאירועי חברה ועוזרת לכם להפיק תוכן איכותי ואיכותי עבור עובדי החברה, ילדיהם והלקוחות הפוטנציאליים שלכם. הלכה למעשה יצרנו עבורכם מספר רב של קונספטים לאירועים שונים, כמו כן כל האפיון נעשה יחד איתכם ובהתאמה אישית לצרכים שלכם.

הקשר בין אירועי חברה לעליה בפרודוקטיביות של העובדים

לא רבים יודעים זאת אך ישנם לא מעט מחקרים אשר קושרים בצורה ישירה בין אירועי חברה לבין עליה בפרודוקטיביות ובתחושת השייכות של העובד. כאשר אנחנו משקיעים ברווחת העובד, העובד יודע לשים לב לזה. כמו כן היציאה מן שגרת העבודה ואינטנסיביות היום-יום אל מספר שעות מרוכזות בהם העובדים לא מתעסקים בעבודה אלא ביצירת קשרים חברתיים מיטיבה עם העסק אלפי מונים.

עובדים רבים אשר מרגישים כי העסק חושב עליהם, רואה אותם ונותן מעצמו לרווחתם – נותנים לעסק בחזרה וכתוצאה מכך אנו רואים עליה בשייכות ובפרודוקטיביות של העובד.

אנו רואים עולמות תעסוקה רבים אשר הבינו זאת כבר מזמן – עולם ההייטק הוא הדוגמא הטובה ביותר לעולם תעסוקה אשר הבין שיצירת סביבת עבודה איכותית לצד אירועי חברה יכולים להעלות אלפי מונים את תחושת העובדים.

אפשרות להגשים כל חלום בדרך

אטרקציות לאירועי חברה אינם רק אטרקציות אלא חלק בלתי נפרד מן ההפקה של האירוע. כאשר אתם מארגנים אירוע לרבות אטרקציות לחברה אתם יכולים להגשים את כל החלומות שלכם. דרך עבודה עם חברה המתמחה בתחום תוכלו לאפיין את החלומות שלכם, לבנות תכנית מפורטת ומסודרת ואף להוציא אותה לפועל.

אטרקציות לאירועי חברה – מיתוג עסקי נכון

בשונה ממה שאנשים רבים נוטים לחשוב לא מדובר אך ורק באירוע חברה נישתי. אירועי חברה זו הדרך שלכם מצד אחד לשבור שגרה לעובדים, לתגמל אותם על עבודתם הקשה וליצור ליכוד בין המחלקות השונות בעבודה. אך מאידך גם למתג את העסק שלכם, את הגאווה של העסק שלכם ואת הבאז סביבו.

אנו חיים בעידן בו הכל מתועד ומצולם – תוכלו למתג את האטרקציות ואת האירוע בהתאמה אישית לצרכים שלכם, להכין הפעלות ייעודיות עם צילומים אשר יעלו לרשתות החברתיות ויעזרו לחזק את המותג שלכם.

מי לא היה רוצה לקחת חלק בחברה אשר נותנת דגש כל כך רחב על רווחת העובד?

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במלאכת אטרקציות לאירועי חברה

מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו רואים מגוון רחב של חברות לצד נותני שירות המציגים את עצמם כמתמחים בעולם ההפקות ובאטרקציות לאירועי חברה. יחד עם זאת תמיד תרחף העננה עבורנו – "איך לבחור את החברה הטובה ביותר?". ישנם מספר היבטים אליהם נרצה לשים לב:

  • ניסיון לצד ותק – אנו מאמינים כי הניסיון לצד הותק של החברה הינו גורם מכריע ומשפיע על בחירת חברה. ככל שלחברה איתה אנו עובדים יהיה יותר ניסיון כך היא תדע איך לאפיין אל המלאכה ולגשת אל האירוע בצורה יצירתית תוך כדי התאמה מלאה לצרכים התקציביים והעסקיים שלנו.
  • מוניטין – אין מן הנמנע כי חברה אשר יצרה לעצמה ניסיון לצד ותק בעולם האירועים במרוצת השנים צברה לעצמה גם מוניטין. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה בעלת מוניטין בעולם האירועים. כמו כן נרצה לוודא כי עשתה בעבר אירועים מן הסוג אותו אנו מתכננים לעשות ולקהל יעד דומה.
  • לקוחות עבר – לקוחות עבר של חברות ההפקות יכולים לתת לכם את התמונה הטובה והאובייקטיבית ביותר על החברה. בדקו מי הם לקוחות העבר ובאילו הפקות השתתפה החברה.

מדוע מומלץ לבחור ביקום הפקות לאטרקציות לאירועי חברה?

חברת יקום מקביל הפקות נחשבת אחת החברות המובילות והחלוצות בעולם הפקת האירועים לרבות אטרקציות לאירועי חברה. החברה עבדה במרוצת השנים אל מגוון רחב של עסקים קטנים, בינוניים, חברות הייטק וסטארט-אפ לצד תאגידי ענק ועשתה זאת ללא לאות תוך כדי שהיא מגשימה לאותן חברות את כל החלומות. אטרקציות לאירועי חברה צריכים להיבחר בתבונה ובחכמה לצד תכנית עבודה מפורטת ומסודרת.

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ בה נאפיין יחד את האירוע הבא שלכם.

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור יקום מקביל הפקות.

 

 

אטרקציות לאירוע חברה

צרו איתנו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין לפרטים ומידע נוסף חייגו 054-6422385

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!